Başa Dön

Beğendiğim ürünü sipariş vermek için ne yapmalıyım?

Ürünler sayfasından beğendiğiniz ürünün yanındaki kutuya adet bilgisi girerek, sepete ekle butonuna basarsanız “Fatura ve Teslimat Bilgileri”nin girileceği sayfaya yönlendirilirsiniz.

Bu bilgileri doğru olarak doldurulduktan sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basarak işleminizi sonuçlandırabilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında sipariş bilgileriniz ile ilgili bir mail size gelir.

Organique Türkiye’den alışveriş yapan herkes satış sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Siparişimi verdikten sonra, sitenizde nasıl takip edebilirim ?

Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş numarası ve e-mail adresinizle birlikte “Sipariş sorgulama“ sayfasından siparişinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.

 

Satın aldığım ürünün iadesini nasıl yapabilirim ?

  1. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, lütfen teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

 

  1. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe ile iade ediniz.

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

3.Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenir

 

Nasıl ödeme yapabilirim ?

 

Kredi Kartı

 

Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları ile 3D Güvenli Alışveriş imkanı ile  yapabilirsiniz.

 

EFT / Havale işlemleri için hesap numaralarımız :

 

Alıcı Banka Adı : VAKIFBANK

Alıcı Şube Adı / Kodu :  İzmir/Şemikler Şb.(S00890)

Alıcı Adı : Kronos Kozmetik Dış Ticaret San. Ltd. Şti.

IBAN No : TR60 0001 5001 5800 7305 5180 69

 

 

Alıcı Banka Adı / Kodu : ZİRAAT BANKASI

Alıcı Şube Adı / Kodu :  İzmir/Şemikler Şb.(904)

Alıcı Adı : Kronos Kozmetik Dış Ticaret San. Ltd. Şti.

IBAN No : TR86 0001 0009 0474 8656 3850 01

 

 

Alıcı Banka Adı / Kodu : YAPI KREDİ BANKASI

Alıcı Şube Adı / Kodu :  İzmir/Aksoy Şubesi - 473

Alıcı Adı : Kronos Kozmetik Dış Ticaret San. Ltd. Şti.

IBAN No : TR 51 0006 7010 0000 0090 9672 35

5 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan havale siparişleri iptal edilir.

 

Kapıda Ödeme

 

Kapıda ürün bedeli ödemelerinizi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Siparişlerinizde “Kapıda Ödeme” seçeneğini tercih ettiğinizde Kapıda Ödeme işleminin Kargo Firmaları tarafından talep edilen 7 ,00 Tl tutarındaki  tahsilat hizmet bedeli faturanıza eklenmektedir.

 

Siparişim ne zaman elime ulaşır ?

 

Siparişi verdiğiniz günden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Siparişin gideceği şehire göre gönderiniz 4 - 5 iş günü arasında teslim edilmiş olur.

 

Kargo ücreti ne kadardır?

 

Ürünlerimiz 20,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmadan gönderilmektedir. 20 TL’nin altındaki siparişleriniz için kargo ücreti 7,00 TL dir.