Başa Dön
sample43

AESCULUS & ARNIKA

Detaylı Bilgi

AESCULUS & ARNIKA

Hassas kılcal damarların hızlı bir şekilde güçlendirmesine yardımcı olur.

sample43

AHA ASİTLERİ

Detaylı Bilgi

AHA ASİTLERİ

Düşük konsantrasyonlarda kullanılan Aha Asitleri Cilt yüzeyi nden ölü hücre tabakasının atılmasına lekeli tabakanın yok edilmesine yardım eder.
Derinin elastikiyetinden sorumlu destek doku proteinlerinin, kolajen ve elastinin kalitesini artırır.
Yüzeysel olan akne izleri, ölü tabaka atılıp deri döngüsü içerisinde cildi yeniledikçe silinir.
Yaş almayla gelişen kırışıklık, kuruluk, derin izler ve ton farkına karşı iyileştirici bir yenilenme yapar.
Kaba yüzey görüntüsü giderken haliyle iri gözeneklerin görüntüsü de küçülür. Daha sağlıklı bir cilt yüzeyi oluşmasına yardım eder.

sample43

ALG(DENİZ YOSUNU)

Detaylı Bilgi

ALG(DENİZ YOSUNU)

Algler deniz derinliklerinden temin edilir. Kozmetik preparatlarının en önemli bitkisel bileşenlerinden biridir. Mikro ve makro elementler, vitaminler, proteinler ve polisakkaritler bakımından zengindir. Hassas ciltlerde kompleks bakım sağlarlar. Nemlendirmeyi artırır, tahrişi yatıştırır, sebum düzenlenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardım eder. Olağanüstü bir organik ve inorganik madde zenginliği içerirler.İnsan dokuları tarafından çok iyi emilirler. Cilt üzerindeki etkileri çok geniştir: Mikro dolaşımı besler, kuvvetli bir şekilde nemlendirir, güçlendirir ve en önemlisi, gözle görülür şekilde sıkılaştırır.

sample43

ARGAN YAĞI

Detaylı Bilgi

ARGAN YAĞI

Argan yağı Fas’ta yetişen Argania spinosa isimli ağacın fındık büyüklüğündeki meyvelerinden elde edilen bitkisel bir yağdır. Bu yağ, oleik ve linoleik asit başta olmak üzere yağ asitlerini içerir. E vitamini, Fenol, karoten, skualen diğer temel bileşenleridir. Argan Yağı, el ve ayak bakımı, vücut bakımı, tırnak bakımı, cilt ve yüz bakımı ve saç bakımında oldukça etkili bir organik yağdır. Argan yağı, içerisindeki E vitamini ile siyah nokta ve sivilceleri yok etmeye, cildin genç ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasına yardımcıdır.

sample43

ARGININE

Detaylı Bilgi

ARGININE

Bir alpha amino asittir. Bilinen en önemli 20 doğal amino asitten biridir ve L formundadır. Bu yüzden bazı kaynaklarda L-arginine olarak geçmektedir. Arginine insan vücudundaki tüm organ ve dokular için son derece hayati öneme sahip aktiflerden biridir. Hayvansal kaynağı genellikle et, bitkisel kaynağı ise buğday, fındık, badem, ceviz, soya, susam vs dir. Arginine büyüme hormonlarını harekete geçirir. Cilt bakım ürünlerinde kullanımı ise kullanılan peptidlerin etkinliğini artırmak, ürünün antioksidan formülasyonunu zenginleştirmek, cilt hasarlarının onarılmasını desteklemek içindir . Saç folikülleri üzerindeki uyarıcı bir etkisi olduğu da düşünülmektedir.

sample43

ALOE VERA

Detaylı Bilgi

ALOE VERA

Doğal bitki korumasını oluşturan alerjik aloin içermez. Aloe Veranıin biyolojik olarak 140 aktif bileşeni vardır (amino asitler, enzimler, şekerler, vitaminler, mineral bileşikler, yağ asitleri vb). Nemlendirici, yara iyileştirici, yenilenmeyi hızlandırıcı, tahriş önleyici etkisi ve hoş kokusundan dolayı kozmetik cilt bakım ürünlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

sample43

ALLANTOIN

Detaylı Bilgi

ALLANTOIN

Kozmetik amaçlı allantoin Karakafes bitkisinden elde edilir. Cilt bakım ürünlerinde kullanılması , nemlendirici, hücre yenileyici, tahriş giderici ve yaşlanma karşıtı etkisinden dolayıdır. Sadece cilt kremlerinde değil, tıraş ürünlerinde, diş macunlarında, güneş koruyucularda, saç boyalarında, şampuanlarda ya da renkli kozmetik ürünlerinde de allantoin yoğun olarak kullanılmaktadır.

sample43

ARCTOSTAPHYLOS UVA-URSI(AYI ÜZÜMÜ)

Detaylı Bilgi

ARCTOSTAPHYLOS UVA-URSI(AYI ÜZÜMÜ)

Antioksidan ve antienflamatuar etkileri vardır, cildi parlatır. Doğal bir hidrokinon olan yüksek arbutin içeriği, derideki melanin üretimini azaltır ve aynı zamanda hiperpigmentasyonun ve ciltteki renk farklılıklarının azalmasına yardımcı olur.

sample43

ASCOPHYLLUM NODOSUM

Detaylı Bilgi

ASCOPHYLLUM NODOSUM

Fucaceae familyasında geniş, yaygın soğuk su yosunu veya kahverengi algtir. Sadece kuzey Atlantik Okyanusu''nda yetişen bir deniz yosunu olup, Norveç yosun, düğümlü yosun, düğümlü sargı veya yumurta sargısı olarak da bilinir. Bu Kahverengi alg özü, besinler ve mikro elementler bakımından oldukça zengindir. Cild yüzeyini hafifçe soyar temizler, yeniler, oksijenlenmesini sağlar ve sakinleştirir.

sample43

AVOCADO YAĞI

Detaylı Bilgi

AVOCADO YAĞI

Persea tohumlarından elde edilen, 7 vitamin yağı denilen yağdır. Fındık benzeri bir kokuya sahiptir, Epidermise çok iyi nüfuz eder, komedojenik değildir ve cilt yüzeyinde gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz. Epidermisi yeniden oluşturan skualen ve avokadin içerir. Cilde kolayca nüfuz eder, yumuşatır, alerjiye neden olmaz, mantar önleyici etkileri vardır ve tahrişi azaltır.

sample43

AZELAIC ASİT

Detaylı Bilgi

AZELAIC ASİT

Antibakteriyel özelliklere sahiptir ve harici olarak kullanılan antibiyotiklerin aksine, uzun süreli kullanımı bakterileri kendisine dirençli yapmaz. Sebum üretimini düzenler, cildi temizler ve koruyucu etkileri vardır. Siyah nokta ve sivilce sayısını azaltır, cildi yatıştırır. Her asit gibi, sistematik olarak kullanıldığında, aynı zamanda hidrasyon seviyesini arttırır ve kollajen ve elastin (cildin destek proteinleri) üretmek için fibroblastları uyarır.

sample43

BEAUTYCARE AR

Detaylı Bilgi

BEAUTYCARE AR

Argan yağından elde edilen son derece yumuşak bir yıkama maddesidir. Cilt ve saça son derece yumuşak bir bakım ve temizlik sağlar.. Argan Yağının içindeki besleyiciler açısından oldukça zenginidir ve bu besinlerin değerli özelliklerini korur. Ecocerti vardır.

sample43

BALMUMU

Detaylı Bilgi

BALMUMU

Balmumu arı peteklerinden elde edilir. Yağ asitleri, vitaminler ve mikro elementler bakımından zengindir. Olağanüstü yumuşaklıkta balsamlara yumuşak ve kremsi bir kıvam verir. Epidermisi besler, yağlar ve pürüzsüzleştirir, tekrar kurumasına karşı korur.

sample43

BETA-SITOSTEROL

Detaylı Bilgi

BETA-SITOSTEROL

Bir fitosterol, bileşimi hücreler arası bağ lipitlerine çok benzemektedir. Kendini epidermisin içine nüfuz edebilir, lipit bariyerini güçlendirir ve suyun buharlaşmasını önler.

sample43

BISABOLOL

Detaylı Bilgi

BISABOLOL

Papatya yağı içerisinde bulunan aktif bir maddedir; Antienflamatuar ve yatıştırıcı etkileri vardır, cildin kızarıklığını azaltır, yatıştırır rahatlatır. Kaşıntı ve yanmaları hafifletir. Genellikle çocuk kozmetik ürünlerinde kullanılır.

sample43

BLUEBERRY(YABAN MERSİNİ)

Detaylı Bilgi

BLUEBERRY(YABAN MERSİNİ)

Blueberry, mavi yemiş, olarakta bilinen, fundagiller ailesinden bir meyve türüdür. Anavatanı Kuzey Amerika''dır. Tam bir vitamin deposudur. A, C, E ve K vitaminleriyle kalsiyum, demir, potasyum ve magnezyum gibi vücudumuz için gerekli birçok minerali de içinde barındırır. Blueberry meyvesinden elde edilen özüt kozmetikte oldukça fazla kullanılır. Kılcal damarları güçlendirir, mikro dolaşımı iyileştirir, hücre yapısının korunmasını ve hızlı yenilenmesini destekler.

sample43

BRASSICA OIL CONDITIONER

Detaylı Bilgi

BRASSICA OIL CONDITIONER

Brassica yağından elde edilen doğal bir bitki kremi, saçı taramayı kolaylaştırır, elektriklenmesini ve birbirine dolanarak karışmasını önler, saça yumuşaklık sağlar.

sample43

BROMELAIN

Detaylı Bilgi

BROMELAIN

Bromelain enzimi, ananasın proteolitik enzimleri olan Bromelin A ve B nin karışımıdır. Protein ayrıştırıcı ve sindirimi kolaylaştırıcı bir enzimdir, proteinlerin vücutta kullanılabilir hale gelmesini sağlar. Enfeksiyonlar ya da fiziksel zedelenmeler sonucu meydana gelen iltihapların giderilmesinde, yanma ve ağrının azaltılmasında destekleyicidirr. Bromelain enzimi yağ hücrelerinin çevresini saran deforme olmuş kolajen dokuyu parçaladığı ve yağların depolanmasını önlediği için selülit görüntüsünün azaltılmasında etkili olduğu düşünülmektedir.

sample43

CAFFEINE(KAFEIN)

Detaylı Bilgi

CAFFEINE(KAFEIN)

Kahve, çay ve kola meyvesinde bulunan alkaloid grubundan bir aktiftir. Kan dolaşımını hızlandırma özelliğiyle genellikle göz altı torbalanmaları ve göz altı morluklarının azaltılması ya da cilt dokusunu uyararak elastikiyet kazanmasının sağlanması amacıyla cilt bakım ürünlerinde kullanılır. Ayrıca Lipolizi desteklediği, selülit ve şişliği azalttığı için selülit giderici ürünlerde de geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

sample43

CALCAREOUS RED ALGAE

Detaylı Bilgi

CALCAREOUS RED ALGAE

Denizin 15-25 m derinliklerde yaşayan kırmızı bir deniz yosunudur. Mercanla benzerliklerinden dolayı, genellikle karıştırılmışlardır. Çok yavaş büyürler. Kırmızı Algler çok sayıda mineral, amino asit, vitamin ve antioksidan içerir. Özellikle kalsiyum açısından zengindirler. Bu deniz yosunu cilt yüzeyinden ölü derinin nazikçe temizlenmesine yardım eder. Kullanıldıktan sonra, cilt pürüzsüz ve parlak hale gelirken, yosun parçacıkları içeren bir masaj mikro dolaşımı ve cildin oksijenlenmesini artırır. Daha sonraki kullanılacak kozmetik ürünlerin, cildin alt tabakalarına hızlı ve etkili bir şekilde nüfuz etmesini sağlar.

sample43

CALENDULLA FLOWER(AYNISEFA ÇİÇEĞİ)

Detaylı Bilgi

CALENDULLA FLOWER(AYNISEFA ÇİÇEĞİ)

Bileşikgiller familyasındandır. Anayurdu bilinmemekte, pek çok yerde ve süs bitkisi olarak sıkça yetiştirilmektedir. Aynisafa çiçeği saponin, karoten, acı esans, uçucu yağ, sterol, flavonit ve yapışkan bitki sıvısını içerir. Aynisafa çiçeği antiseptiktir. Doku ve damar büzücü etkisi vardır. Yaraların hızlı iyileşmesinde, deride enfeksiyon ya da darbeyle meydana gelen yara, bere ve eziklerin iyileştirilmesinde etkili olur. Küçük yanıklar ve sıcak suyla haşlanma durumlarında ilkyardım aracı olarak işlev yapar. Akne tedavisinde ortaya çıkan yangıyı azaltmak ve yerel iyileşmeye yardımcı olmak üzere kullanılabilir.

sample43

CANDELILLA WAX

Detaylı Bilgi

CANDELILLA WAX

Meksikada yetişen euphorbias ailesinden bir bitkinin gövde ve yapraklarından elde edilen bir çeşit balmumudur. Cildi çok iyi yağlar ve bakım yapar. Cildi ve tırnakları korur, pürüzsüzleştirir ve parlaklık sağlar.

sample43

CARROT OIL AND EXTRACT

Detaylı Bilgi

CARROT OIL AND EXTRACT

Havuç yağı, havuç tohumlarının soğuk preslenmesi yöntemiyle elde edilir. Havuç özütü ise köklerinden elde edilir. Havuç yağı ve ekstresi vitamin (B, C, E, H, K, PP) ve mineral içerir. Provitamin A (karoten) özellikle önemlidir.Cilt rengini iyileştirir, yenilenmeyi hızlandırır, pürüzsüzleştirir, nemlendirir. Güçlü bir antioksidandır ve yaşlanmaya karşı korur.

sample43

CASTOR OIL(HİNT YAĞI)

Detaylı Bilgi

CASTOR OIL(HİNT YAĞI)

Tropikal hint yağı bitkisinin tohumlarından elde edilmiştir, Bu bitkisel yağın risinoleik asidi yüksektir. Cildi yağlar, korur, tahrişi yatıştırır, yeniler, parlaklık verir.

sample43

CARNAUBA WAX

Detaylı Bilgi

CARNAUBA WAX

Brezilya''da yetişen bir bitki olan copernicia''nın yapraklarından elde edilen bir çeşit mumdur. Ağırlıklı olarak yağ bileşikleri içerir ve doğada bulunan en sert mumlardan biridir. Cilde parlaklık ve elastikiyet sağlar, yağları yumuşatır, hassas bir koruyucu tabaka oluşturur.

sample43

CENTELLA ASIATICA EXTRACT(GOTU KOLA)

Detaylı Bilgi

CENTELLA ASIATICA EXTRACT(GOTU KOLA)

Anavatanı Hindistan, Endonezya, Çin ve Güneydoğu Asya olan gotu kola, Apiaceae familyasından bir bitkidir. Gotu kolanın Çince’deki adının anlamı "gençlik pınarı" dır. Doğal tıpta binlerce yıldır kullanılmaktadır. Son derece değerli bir vitamin (A, C, E ve K), mikro elementler, flavonoidler, fitosteroller ve amino asitler kaynağıdır. Gotu koladan yapılan merhemler sedef hastalığıyla bağlantılı hafif yaraları ve kırmızı izleri gidermek ve ameliyat sonrasındaki yara dokularını azaltmak için kullanılır. Gotu kola, standardize edilmiş ekstreler ya da lokal olarak uygulanan kremler olarak uygulandığında varisli damarlar için de kullanılabilir. Gotu kola ayrıca anti enflamatuvar ve antioksidan etkileri olan kuersetin ve rutin gibi flavanoidler; ve farklı antibiyotik özellikler gösteren özler açsından da zengindir. Cildin iyileşmesini hızlandırır, yeniler, yaşlanma sürecini yavaşlatır. . Kollajen, elastin ve hyaluronik asit üretmek için fibroblastları uyarır. Cilt destek sistemini güçlendirir, skar yapısını düzeltir ve yenilenen ve sıkılaştırıcı etkilere sahiptir.

sample43

CHILLI (ŞİLİ BİBERİ)

Detaylı Bilgi

BEAUTYCARE AR

B biber olan betakaroten C vitaminin içerir. Ciltte kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırıp ciltte ısınma etkisi yaratır.

sample43

HONDRUS CRISPUS ALGAE

Detaylı Bilgi

HONDRUS CRISPUS ALGAE

Kırmızı algler, pek çok vitamin, protein, mikro element ve karoten kaynağı olan “bitki silikonu” olarak adlandırılır. Kuru cildin elastikiyetini yumuşatır, nemlendirir ve arttırır, tahriş edici faktörlere karşı korur.

sample43

CLOVES(KARANFİL)

Detaylı Bilgi

CLOVES(KARANFİL)

Cildi ısıtan, antiseptik, antibakteriyel ve canlandırıcı etkilere sahiptir. Aynı zamanda güçlü bir antioksidandır, cildin yenilenmesini sağlar ve bu nedenle cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.

sample43

CLARY SAGE EXTRACT(MISK ADAÇAYI)

Detaylı Bilgi

CLARY SAGE EXTRACT(MISK ADAÇAYI)

Berrak, renksizden sarı kahveye değişen renklerde, hoş kokulu, otsu ve hafif kafur kokan bir çiçeğin özütüdür.Spazm giderici ve sakinleştirici etkisiyle öne çıkar. Antienflamatuar, antibakteriyel ve ağrı kesici etkisinden de yararlanılmaktadır. Ayrıca ayak terlemesini düzenleyici etkisi vardır.

sample43

COCOA(KAKAO)

Detaylı Bilgi

BEAUTYCARE AR

Kakao cilt için değerli olan elementler, polifenoller ve kafein bakımından zengindir. Vücutta gevşemeyi, ruh halini iyileştirmeyi ve stres azaltmayı sağlayan endorfin üretimini artırmaya yardımcıdır. Ciltte sıkılaştırıcı etkileri vardır.

sample43

COCOA BUTTER(KAKAO YAĞI)

Detaylı Bilgi

COCOA BUTTER(KAKAO YAĞI)

Kakao yağı, kakao çekirdeklerinden elde edilen doğal ve eriyebilen bir yağ çeşididir. Sağlıklı yağ asitleri bakımından çok zengin olan kakao yağı, hem tüketim için hem de cilde doğrudan uygulanabilme anlamında oldukça fazla faydaya sahiptir. Kakao yağı, doymuş yağlar bakımından zengindir. Kakao yağı ideal bir cilt nemlendiricisidir ve cildi sadece nemlendirmez, aynı zamanda alt tabakalardan itibaren iyileştirici bir etki yaratır. Doğal antioksidanlar bakımından da çok zengin olması sayesinde bilişsel fonksiyonlar ve kalp sağlığı üzerinde etkilidir. Doymuş yağ asitleri bilhassa kurumuş, çatlamış cilt üzerinde iyileştirici etkiye sahiptirler. Çünkü kolayca emilirler ve ciltte saatlerce kalabilirler. Kakao yağı çatlak dudakların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Kakao yağında polifenoller bol miktarda bulunurlar ve bunlar da yaşlanmanın etkilerini azaltır, dermatit ve yangılar gibi cilt problemlerini hafifletirler. Kakaoda bulunan polifenoller, pek çok kronik hastalık ile savaşır, cildin yaşlanmasını engeller. Hücre mutasyonlarını durdurmaya, cildin elastikiyetini artırmaya, cilt tonunu iyileştirmeye, kolajen üretimini artırmaya, nemlendirmeye, yanıkların daha hızlı iyileşmesine yardımcıdır.

sample43

COCONUT OIL(HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI)

Detaylı Bilgi

COCONUT OIL(HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI)

Hindistan cevizi, çoğunlukla Asya ve Polinezya''da yetişen bir Hindistan cevizi hurmasının meyvesidir. Drupe meyve sınıfına aittir ve hatta 2,5 kg ağırlığında olabilir. Asya''da, hindistancevizi birçok hastalığa ilaç olarak da kullanılır ve hindistancevizi hurmalarına “hayat ağacı” denir.İyi bir hindistancevizi yağı, doğal, soğuk preslenmiş ve tipik bir hindistan cevizi kokusuna sahiptir. Oda sıcaklığında, hindistancevizi yağı katı bir şekle sahiptir, daha yüksek sıcaklıklarda sıvı hale gelebilir. Hindistan cevizi yağı B vitamini, C ve E vitaminleri, yağ asitleri, folik asit, kalsiyum, çinko, demir, doğal antioksidanlar içerir. Cildi mükemmel şekilde yeniler, yumuşatır, yaşlanma sürecini engeller, yatıştırır, cilt çatlamasını önler.

sample43

COLOR ADDITIVES(RENK VERİCİ KATKILAR)

Detaylı Bilgi

COLOR ADDITIVES(RENK VERİCİ KATKILAR)

Endüstride ürünlere renk veren maddeler bitki ve hayvansal kökenlidir. Ama kozmetikte renk katkı maddeleri genellikle bitki hammaddelerinin (yapraklar, çiçekler, kökler, meyveler) çıkarılması yoluyla elde edilir.

sample43

COLHIBIN

Detaylı Bilgi

COLHIBIN

Hidrolize pirinç proteinlerine dayanan özel olarak hazırlanmış bir bir komplekstir. Yaşlanma ve kolajen liflerinin bozulmasının etkilerini engellemeye yardımcıdır. Aynı zamanda kırışıklıkları görünümünün azalmasında da etkilidir.

sample43

COFFEE(KAHVE)

Detaylı Bilgi

COFFEE(KAHVE)

Bir doğal kafein ve polifenol kaynağıdır. Zayıflama ve selülit önleyici etkileri vardır. Toksinlerin ve serbest radikallerin yok edilmesini kolaylaştırır, canlılık kazandırır.

sample43

COMFREY EXTRACT

Detaylı Bilgi

COMFREY EXTRACT

Hodan ailesinden bir şifalı bitki. Avrupa''da yetişir ve Polonya''nın tamamında bulunur. Kökü tıbbi amaçlar için kullanılır. Doğal tıpta uzun zamandır kullanılmaktadır. Kırılma ve yaralanma durumlarında sıkışmalarda etkilidir. Karakafes özü, allantoin, mineral tuzlar, organik asitler, pektinler, reçine ve B 12 vitamini içerir. Koruma ve yatıştırma özelliklerine sahiptir. Doğal allantoin doku yenilenmesini uyarır, antienflamatuar etkisi vardır, deride pullanma görüntüsünü hafifletir cildi yumuşatır ve bakımını yapar.

sample43

CORN OIL(MISIR YAĞI)

Detaylı Bilgi

CORN OIL(MISIR YAĞI)

Besler, yeniler, yumuşatır ve topuk çatlamasını önler. Antioksidan etkileri vardır.

sample43

CORNFLOWER EXTRACT(MISIR ÇİÇEĞİ EKSTARTI)

Detaylı Bilgi

CORNFLOWER EXTRACT(MISIR ÇİÇEĞİ EKSTARTI)

Mısır Çiçeği Özütü, yaklaşık 600 bitki türünü içeren Asteraceae familyasına aittir. Polonya ve Avrupa doğal tıpında yaygın olarak kullanılmaktadır; Bitkisel ilaçlarda önemli bir rolü vardır. Tıbbi, kozmetik ve tüketim amaçlı olarak çiçekleri doğal hallerinden elde edilir. Flavonoidler, tanenler, polisakaritler, mineral tuzlar ve organik asitler içerir. Mısır çiçeği ekstartı, yatıştırıcı, yumuşatıcı ve iltihap önleyici etkilere sahiptir.

sample43

COTTON-SEED OIL(PAMUK YAĞI)

Detaylı Bilgi

COTTON-SEED OIL(PAMUK YAĞI)

Doymamış yağ asitleri, palmitik asit ve doğal E vitamini bakımından zengin pamuk tohumlarından elde edilir. Cilt ve saç üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir, beslenir, yenilenmeyi hızlandırır, yumuşatır, yatıştırır ve nemlendirir. Kompozisyonu ve hafif kıvamı nedeniyle, çok iyi emilir ve bu nedenle özellikle hassas ve hassas ciltlerin bakımı için önerilir.

sample43

COLLOIDAL GOLD(KOLLOİDAL ALTIN)

Detaylı Bilgi

COLLOIDAL GOLD(KOLLOİDAL ALTIN)

Nano partiküller yani parçacıklar halindeki altındır. Ciltteki iyon transferini(değiş tokuşunu) ve aktif maddelerin cildin derinliklerine taşınmasını sağlar. Kolajen sentezini uyarır. Bu etki kırışıklıkları azaltır ve yeni kırışıklıların oluşmasını önler. Kolloidal altın temizleyici, anti-bakteriyel ve cildi parlatıcı bir özelliğe sahiptir. Cilt lekelenmelerini azaltır.

sample43

CRANBERRY(TURNA YEMİŞİ)

Detaylı Bilgi

CRANBERRY(TURNA YEMİŞİ)

Değerli bir vitamin kaynağı, özellikle C vitamini ve birçok organik bileşik içerir. Yoğun bir antioksidandır. Cildi gençleştirir, nemlendirir ve kaldırır. Cilt bağışıklık sistemini güçlendirir.

sample43

CUCUMBER EXTRACT(SALATALIK EKSTRATI)

Detaylı Bilgi

CUCUMBER EXTRACT(SALATALIK EKSTRATI)

Salatalık, kabakgillere aittir ve muhtemelen 3000 yıl önce bile, Himalayaların eteklerinde ve Hindistan''da yetiştirilmekte olan bir bitkiydi. 16. yüzyılda, Polonya ve diğer birçok Avrupa ülkesinde göründü. Yüzyıllar boyunca, salatalık halk tıbbında bir ilaç olarak ve kişilerin görünümünü iyileştirmek için kullanılmıştır. Popüler görüşe rağmen, salatalık sadece sudan oluşmamaktadır. Salatalık C vitamini, şeker ve mineral bakımından zengin bir kaynaktır. Salatalık cilt rengini aydınlatır, pürüzsüzleştirir, nemlendirir ve tahrişi yatıştırır. Ayrıca antioksidan etkiye sahiptir.

sample43

DAMASK ROSE OIL

Detaylı Bilgi

DAMASK ROSE OIL

Cildi yumuşatır, yeniler, kollajen sentezini uyarır.

sample43

DARKOUT™

Detaylı Bilgi

DARKOUT™

Darkout, Afrika çimen kökleri içine, Peru tara ağacından elde edilmiş üç boyutlu matriks yapılı özütlerin ilavesiyle elde edilen özel olarak hazırlanmış bir komplekstir .Kızarıklık ve kılcal damarlanma problemi bulunan ciltlerde renk bozukluklarını ve renk farklılıklarını azaltmaya, cildi aydınlatmaya yardımcıdır. Serbest radikalleri yok eder ve ciltte kolajen sentezini arttırır. Cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır.