Başa Dön

 

 

Organique Ürünleri, sağlıklı ve daha iyi olmayı destekleyen Yaşayan / Canlı su ile üretilmektedir.

 

Kozmetik ürünlerimizin kalitesi ile ilgili endişelerimizden dolayı, bileşimlerini daima önemser ve doğal kökenli aktif maddeler seçeriz. Ayrıca ürünlerimizdeki suya özellikle dikkat ediyoruz. Su ürünlerimizin ana ve en önemli bileşenleridir.

 

*Su, çevrenin ve vücudumuzun ana maddesidir. Yiyeceklerden çok daha önemlidir, çünkü susuzluk birkaç gün içinde vücuda tamamen zarar verebilir.

*Su aynı zamanda mükemmel bir çözücüdür. Vücudumuzdan atılması gereken maddeleri çözer, tüm atık maddeleri birleştirerek vücuttan atılmasını sağlar.

* Enerji akışı ve verimli vücut çalışması sağlayan hücrelerde elektrolitler oluşturan tuzları çözer. *Yaşam süreçlerinin yenilenmesini ve kolaylaştırılmasını sağlar.

*Vücutta belirgin taşıma, zararlı toksik maddelerden arındırma ve nemlendirme özelliklerinin yanı sıra, alımı her insan için ayrı olan ve kişisel deneyimlerden kaynaklanan benzersiz fonksiyonlara sahiptir.

*Su aynı zamanda inanılmaz çelişkilerle doludur. Tüketilen suyun kalitesi kalitesi ve yapısı ,nasıl saklandığı onu hem  bir yaşam kaynağı hem de bir zehir yapar .

*Su çoğu kültürde, kutsal kabul edilir; her zaman en büyük iyiliğin eş anlamlısı olmuştur ve sağlık arayışı ile özdeşleşmiştir.

*Aynı zamanda hem bedenin hem de ruhun temizliği ile tanımlanır.

 

Soluduğumuz havanın yanı sıra, su hayattır ve bunun önemini bilerek içtiğimiz, kullandığımız veya kullandığımız ürünlerdeki suya dikkat etmemiz önemlidir. Yaşayan/canlı su  yaşam gücümüzü destekleme özelliğine sahiptir.

 

Canlı suyun avantajları nelerdir?

 

Düşük molekülerdir ve bu nedenle çok daha etkili bir şekilde nemlendirme etkisi sağlar.

Aynı zamanda, mükemmel bir çözücüdür.

İpeksi yumuşaklığı kozmetik kullanımının zevkli deneyimini önemli ölçüde artırır.

Ürünlerimizin dokusunu ipeksi bir yumuşaklığa taşır, günlük aktiviteler rahatlatıcı terapilere ve ritüellere dönüştürür.

Günlük acele içinde unutulmuş olan güzelliği ve huzuru kendimizde keşfetme yolumuzu;sağlık ve bilinçle  eşsiz bir kişisel deneyim haline getirir.

 

Organique olarak müşterilerimize canlı onların yaşam güçlerini destekleyen su ile üretilmiş bakım ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz.