Başa Dön

Hakkımızda

 

Organique  ürünleri  hayatın doğal güzelliğinden esinlenerek hazırlanmıştır. Bu ürünleri hazırlarken tüm kullanıcılarını mutlu etmek ve  beklentilerini en üst düzeyde karşılamak  en büyük hedefidir. Bunun için 15 yılı aşkın süredir doğal sağlıklı ve çevre dostu cilt, vücut ve saç bakımı ürünleri üretmektedir. Ürünler yüksek kalite ve Avrupa Birliği Standartlarında  Polonya ‘da üretilmektedir.

Organique’in bireysel ve profesyonel  kullanıma yönelik  400’ü aşkın farklı ürünü mevcuttur. Ürünler  Polonya ve 25’i aşkın ülkede konsept mağazalarda müşteri ile buluşmaktadır.

Organique  üretimini yaptığı tüm ürünlerin güvenli, nazik ve etkili olmasına odaklanmıştır. Organique ürünleri her detaya dikkat edilerek büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Ürünlerin büyük bir çoğunluğu hala el yapımıdır. Kozmetik ürünler etkilerinin yanısıra kişilerin dokunma, koklama ve görme duyularına hitap eder. Bu nedenle ürünler üretilirken etkinliklerinin yanında renkli, hoş kokulu,  güzel görünümlü ve kadifemsi bir yapıda olmalarına büyük özen gösterilmektedir.

Organique ürünleri yaşam kalitesini artırmak; hayattan keyif almak için basit günlük rutin  aktivitelerin nasıl çok özel bakım ve ritüllere  dönüşebileceğini  göstermeyi hedeflemiştir. Bunu yaparken yeniliklerle geleneksel olanları birleştirmiş daha sağlıklı ve güzel kalmaya yardımcı olacak seçenekler sunmuştur.

Organique ürünleri Güvenli Formül olarak üretilmektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan bileşenler firma tarafından geliştirilirken tamamen doğal olmalarına dikkat edilmiştir. Cilt için dost, sağlıklı natürel ürünlerin oluşturulması hedeflenmiştir. Organique ürünleri güçlü ve zararlı hiçbir koruyucu içermez. Cilt tahrişine, kuruluğa ve aşırı duyarlılığa sebep olabilecek hiçbir temizleyici, köpük ve bileşen barındırmaz. Güvenli Formül işaretli ürünler bu ürünlerin doğal özler içeren, güvenli ve saf olduğu anlamına gelir.

Sizi Organique’in aromatik dünyasına davet ediyoruz.